Zgrzewarka próżniowa Lidl

Zgrzewarka próżniowa to świetny sposób na dłuższe zachowanie świeżości zapakowanych produktów spożywczych. Możesz dzięki niej zapakować każdy rodzaj produktu. Dzięki pakowaniu próżniowemu możemy zachować niezmienny smak produktów, ale też przedłużyć ich przydatność do spożycia. Taką zgrzewarkę możesz zakupić w Lidlu. Sprawdź sam naszą opinię na ten temat.

O sklepie Lidl i jego produktach

Sklep Lidl jest częścią grupy międzynarodowych przedsiębiorców działających na terenie całej Europy. Historia tej sieci sklepów sięga aż lat 30. XX wieku. Jednak pierwsze sklepy, które pojawiły się na ternie Niemiec powstały w latach 70. W Polsce mamy aż 760 sklepów sieci Lidl.

Lidl to przede wszystkim artykuły wysokiej jakości, w relatywnie dobrych cenach. Wszystkie produkty marki Lidl wyprodukowane zostały zgodnie z zasadami zrównoważonej gospodarki i zrównoważonego rozwoju.

W zakresie zrównoważonego rozwoju angażuje się w wiele akcji, a także prowadzi własne akcje i programy. Są to m.in.:

Caritas Polska, WOŚP, Federacja Polskich Banków Żywności, UN Global Compact, Wzmacnianie Pozycji Kobiet, Dostawcy artykułów niespożywczych, Mikroplastik, Jak nie marnować?, Polityka wodna, CmiA, Way To Go, Cele Klimatyczne, Ciche godziny, Redukacja plastiku, Ekoparagon, Lidl Fair Pay

W sieci Lidl możemy kupić nie tylko produkty spożywcze, ale również sprzęty gospodarstwa domowego, sezonowo sprzęty ogrodnicze, meble ogrodowe, ubrania, akcesoria kuchenne, zabawki dla dzieci, kosmetyki i artykuły higieniczne. Sklep posiada bardzo bogatą ofertę sprawdzonych i polecanych produktów.

Produkty także do domu i dla majsterkowicza jak i prostych rzeczy do domu

Choć wielu z nas korzysta z zakupów w Lidlu z powodu bardzo dobrej jakościowo żywności, zwłaszcza warzyw. To sklep w swojej ofercie posiada również niezwykle szeroki asortyment produktów do domu, dla majsterkowiczów, a także sprzętów kuchennych czy innych produktów gospodarstwa domowego.

W sklepie stacjonarnym najczęściej kupisz te produkty sezonowo, choć wprowadzona opcja sklepu internetowego pozwala na zakup w dowolnym momencie.

Co możesz znaleźć w ofercie produktów do domu i dla majsterkowicza?

 • Narzędzia,
 • Artykuły ogrodowe,
 • Meble – krzesła, pufy, stoliki, szafki, pułki,
 • Małe AGD, jak odkurzacze, żelazka, ekspres do kawy, maszynka do lodów, maszynka do waty cukrowej, robot kuchenny, blender lub zgrzewarka próżniowa,
 • Artykuły kuchenne – garnki, kubki, talerze, sztucce, blaszki do pieczenia, i wiele innych.
 • Ubrania i buty,
 • Artykuły dla dzieci.

A także wiele innych kategorii produktowych. Jest z czego wybierać.

Zgrzewarka próżniowa do żywności od Lidla

Zgrzewarka próżniowa do żywności z Lidla to przede wszystkim produkt wykonany z dobrej jakości materiałów. Pozwala na szybkie i łatwe zamknięcie żywności. Zapakowane produkty są przede wszystkim szczelnie zamknięte, co znacząco przedłuża ich świeżość.

 • Próżniowa zgrzewarka ma również wiele przydatnych funkcji:
 • Gotowanie sous-vide i konserwacja żywności,
 • Podłączenie do zewnętrznego zamykania próżniowego pojemników i worków z zaworem próżniowym,
 • Funkcja „Wet and Dry” dla wilgotnych produktów,
 • Funkcja „Soft” dla wrażliwych produktów spożywczych,
 • Lampki sygnalizacyjne do monitorowania procesu próżnowania i zgrzewania,
 • Praktyczne chowanie kabla i antypoślizgowe nóżki dla zapewnienia stabilizacji.

Urządzenie jest niewielkie, nie zajmuje dużo miejsca, więc można je łatwo schować kiedy nie jest używane. Dodano do niego również rolkę folii i zapasowe uszczelki, co jest dużym plusem na sam początek użytkowania, kiedy chcemy sobie wyrobić jakiś obraz dodatkowych produktów potrzebnych przy konserwacji sprzętu.

Zgrzewarka próżniowa działa przede wszystkim sprawnie i szybko. Całkowicie zgodnie z opisem producenta. Jeśli mielibyśmy polecić zgrzewarkę w dobrej cenie to właśnie z Lidla.

1 comment

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij